کاشی بهینا تایل

مجموعه و برند کاشی بهینا تایل از سال ۹۳ شروع به کار نموده است. بطوریکه حدودا یک سال به بررسی و بازارسنجی پرداخته، و با مشاوره با گروههای متخصص در امر معماری و طراحی داخلی به این نتیجه رسیده است. که با هدف جبران کاستی ها و عرضه محصولی نو که مورد نیاز جامعه ساختمانی است وارد عمل شود و در جهت به روز کردن صنعت معماری ساختمان و دکوراسیون کشور دست به نوع آوری زده و فعالیت خود را آغاز کند.

این مجموعه در مقطع زمانی سال ۹۳ الی ۹۷ به فروش محصولات وارداتی و انواع کاشی دکوری پرداخت است. همانطور که میدانید این نوع کاشی ها نسل جدید کاشی و دیوارپوش لوکس صنعت ساختمان بشمار می آید.

این کاشی ها بسیار لوکس بوده و چشم هر بیننده را با هر سلیقه می گیرد که جایگزین سرامیک و سنگ آنتیک و سایر دیوارپوش های معمولی می باشد.

آغاز تولید کاشی بهینا تایل

بهینا تایل از اواخر سال ۹۷ شروع به تولید انواع کاشی شیشه ای و کاشی سنگی و کاشی ترکیبی در ایران نموده است.

بهینا تایل مفتخر به این است. که اولین مجموعه در ایران و تبریز، شهر اولین ها در این صنعت بوده است. که دارای کیفیت و تنوع رنگی مشابه خارجی را در این تولیدی عرضه و روانه بازار می کند.

کاشی بین کابینت

بهینا تایل تولید کننده کاشی دکوری در ایران

بزرگترین وجه تمایز در کاشی بهینا تایل

سفارش و تولید کاشی منحصر به فرد

شما می توانید در این مجموعه، کاشی منحصر به فرد و مورد علاقه خود را با مشاوره با کارشناسان فروش تهیه و خرید نمائید. این مجموعه این شرایط را برای شما عزیزان فراهم ساخته است. که اگر بین تنوع محصولات خود کاشی و رنگ مورد نیاز شما موجود نبود. شما می توانید براساس نیاز خود و سلیقه خودتان رنگ و طرح کاشی خودتان را مشخص و سفارش و خرید کنید.

ارسال رایگان سفارشات آنلاین در بهینا تایل

این مجموعه جهت رفاه حال مشتریان آنلاین، ارسال سفارشات را بصورت رایگان انجام می دهد.

  لینک اینستاگرام

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

  ارتباط در واتس آپ