بین کابینت

دیوار بین کابینت در یک نگاه

دیوار بین کابینت در یک نگاه

دیوار بین کابینت از دیرباز تا کنون  همراه همیشگی آشپزخانه‌ها بوده‌ است و نقش زیبا و دلنشینی از خود بر جای می‌گذارد.  همانطور که همه می‌دانید از قدیم‌الایام حضور کاشی در آشپزخانه‌ها طرفداران خاص خود را داشته است. اما امروزه به دلیل اینکه کاشی‌های قدیمی را از آن سبک و حال قدیمی خود در بیاورند، طراحی‌های جدید و مدرنی برای آن اجرا کرده‌اند. به طوری که کاشی‌ها همچنان جایگاه ویژه خود را در آشپزخانه‌ها حفظ نموده‌اند و روز به روز بر مشتریان همیشگی خود می‌افزایند. طراحان، کاشی‌های سنتی را در قالب انواع فلزی، کامپوزیتی، آلومینیومی و غیره وارد بازار نموده‌اند. به گونه‌ای که بنا به درخواست مشتری و متناسب با سبک دکوراسیون در هر سایز، طرح و نقشی در بازار موجود است و می‌توان آن را سفارش داد.

کاشی‌های مدرن امروزی جنس‌های محکم و با دوامی هستند که مقاومت در برابر ضربه و تغییرات دمایی را به خوبی تحمل می‌کنند. از اینرو از خرید و نصب این متریال‌های امروزی برای آشپزخانه خود پشیمان نخواهید شد. مثلا کاشی های فلزی دیوارپوش‌هایی هستند که معمولا از جنس استیل یا آلومینیوم تهیه می‌شوند. این مدل در طرح‌های متنوع و یکپارچه همانند طرح کاشی تولید می‌شوند. محصولی متناسب و با دوام و زیبا برای فضای بین کابینت به شمار می‌آیند. متریال‌های دیگری همچون آجر نسوز، انواع شیشه، چوب‌، کاغذ دیواری و غیره انواع دیوارپوش‌های بین کابینت هستند که امروزه بسیار رواج پیدا کرده‌اند.

بین کابینت

تحولی زیبا با دیوار بین کابینت

تحولی زیبا با دیوار بین کابینت

در واقع پیشرفت‌های چشم‌گیر صنعت ساخت و ساز، معاری داخلی و ظاهری ساختمان را تحت تاثیر قرار داده است. تغییر و تحولات اساسی که سبک آشپزخانه‌ها را نیز به کلی متحول نموده به گونه‌ای که آن‌ها را از سبک‌های قدیمی و بسته خارج کرده و به نمونه‌های باز و مدرن تبدیل می‌نماید. طراحی و دیزاین متفاوتی که با انواع دیوار پوش، سقف، کف‌پوش، کابینت‌ها و دیگر اجزا در نظر گرفته شده است، منجر به خلق کار هنری و جذاب در آشپزخانه شما می‌شود. دیوار پوش‌های امروزی اگر به نحو احسنت انتخاب شوند همچون نگینی در آشپزخانه شما خودنمایی خواهند کرد. چرا که باید متوجه آن بود که آشپزخانه‌های باز امروزی  نمای آن‌ها در داخل سالن نیز تاثیر گذار خواهد بود و فضای خانه را دگرگون خواهد کرد.

طراحی دیوار بین کابینت با کمترین هزینه

انتخاب هر یک از مدل‌های متنوع دیوارپوش‌های بین کابینت می‌تواند بازنمای سبکی خاص برای دکوراسیون آشپزخانه شما شود. در صورتی که مشکل بودجه ندارید می‌توانید از دیوارپوش‌های شیک و لوکس در فضای دکوراتیو آشپزخانه خود استفاده نمایید. بسته به نوع بین کابینت انتخابی شما هزینه تهیه و نصب آن می تواند متفاوت باشد. در صورتی که نداشتن بودجه، می‌توان ترکیبی از بین کابینت‌های کلاسیک و با قیمت مناسب را با یک مدل شیک و زیبا در کنار هم قرار داده و نمایی زیبا به دکوراسیون خود بخشید. یا اینکه از ترکیب شیشه‌های رنگی روح تازه‌ای به فضای خود القا کنید. همه این کارها را می‌توانید با کمترین هزینه انجام دهید فقط کافیست خلاقیت به خرج دهید و با روش‌های فوق‌العاده هزینه‌ها را پایین نگه دارید. همچنین از مقرون به صرفه‌ترین انواع دیوارپوش‌ها می‌توان به نمای سیمانی و رنگی یا کاغذ دیواری اشاره نمود.