کابینت سفید به دلیل سادگی و شیک بودن از جمله ی پر طرفدارترین نوع کابینت بین مردم جهان می باشد. استفاده از کابینت سقید و هماهنگی آن با سایر بخش های آشپزخانه موجب می شود تا بتوان آشپزخانه ای لوکس و مدرن را طراحی نمود.استفاده از رنگ سفید و روشن در فضاهای آشپزخانه ، موجب بزرگ و وسیع دیده شدن آن ها می شود و اگر این امر همراه با نور پردازی نیز باشد فضای روشن و بزرگ را ایجاد می کند.

استفاده از کابینت های سفید بیشتر برای خانه هایی با آشپزخانه های کوچک و یا تاریک و یا خانه های لوکس و مدرن به کار برده می شود. بین کابینتی در ایجاد فضای دلنشین برای آشپزخانه در کنار کابینت ها نقش اساسی و مهمی دارد.رنگ سفید قابلیت ترکیب با هر نوع رنگی را دارد و بنابرین نه تنها کاشی بین کابینتی سفید برای کابینت سفید به کاربرده می شود بلکه رنگ های متضاد نیز می تواند سازگار باشد و محیطی جذاب خلق نماید.

اهمیت استفاده از بین کابینتی در آشپزخانه

استفاده از کابینت در آشپز خانه تقریبا ۷۰ درصد فضا را اشغال می کند و تنها بخشی از قسمت ها از قبیل بین کابینتی ها باقی می مانند که البته در زیبایی آشپز خانه بسیار تاثیر گذار و پر اهمیت می باشند،زیرا دقیقا بخش میانی آشپزخانه را که شدیدا به چشم می خورند شامل می شوند. بین کابینتی برشی از موادی می باشد که در بین کابینت های بالا و پایین ، پشت سینک ، گاز یا کانتر و … نصب می شود و در انواع مختلف با جنس های مختلف وجود دارند.

برای داشتن یک آشپزخانه چشم نواز و شکیل باید در انتخاب کابینت ها ، کف پوش ها و بین کابینتی ها دقت کرد تا با قرار گیری مرتب آن ها در کنار هم و ترکیب رنگ آن ها فضای زیبایی خلق شود. استفاده از انواع بین کابینتی ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه به عنوان دیوار پوش امکان اضافه کردن رنگ و طرح های متنوع برای ایجاد تنوع و هماهنگی با سایر رنگ ها را فراهم می کند. استفاده از بین کابینتی همچنین مزیت های دیگری نیز دارد که موجب نظافت راحت دیوارها نیز می شود.

فضای مناسب برای بین کابینتی سفید یا روشن

کاشی بین کابینتی سفید یا رنگ روشن برای کابینت های سفید با ایجاد آشپزخانه یکدست فضایی بسیار مناسب و زیبا و بزرگ ایجاد می کند که در صورت لزوم می توان برای ایجاد محیطی متفاوتر از هر نوع ترکیب رنگی در دکوراسیون و تزئینات به کار برده شده استفاده نمود . هر چند آشپز خانه ی با کابینت و بین کابینتی سفید به اندازه ای زیبا و جذاب می باشد که نیازی به استفاده از رنگ های دیگر ندارد اما بسیاتری از مردم استفاده از ترکیب رنگ و رنگ های متفاوت را دوس دارند که این امر در کنار رنگ سفید میسر می باشد .

استفاده از بین کابینتی سفید همراه با کابینت سفید فضای آشپزخانه را به مقدار زیادی روشن می کند و در نتیجه برای آشپزخانه های تاریک مناسب می باشد و در آشپزخانه هایی که نور گیری بسیار زیاد دارند مناسب نمی باشد زیرا فضا را بیش از حد روشن می کند ، ولی با این وجود اگر اصرار بر این کار بود می توان با استفاده از دکوراسیون با رنگ های تیره و متضاد نور زیاد آشپزخانه را کاهش داد.

کاشی بین کابینتی سفید با کابینت سفید موجب وسیع تر شدن محیط و بزرگتر دیده شدن فضا می شود بنابرین استفاده از رنگ های روشن همچون سفید در کاشی بین کابینی و کابینت و حتی دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب می باشد.

کاشی بین کابینتی سفید یا روشن برای کابینت های سفید به دلیل رنگ ساده و در عین حال به روزی که دارند هیچ وقت دمده نمی شوند و تکراری و زننده نمی باشند . بنابرین برای کسانی که دیر به دیر دکوراسیون خانه را تغییر می دهند بهترین گزینه به شمار می رود و زمانی هم که خواهان تغییر در دکوراسیون خانه شدند می توانند رنگ کابینت ها و دکوراسیون آشپز خانه ها را عوض نمایند و بدون این که تغییری در بین کابینتی ایجاد نمایند ، زیرا بین کابینتی سفید با هر رنگ کابینت و دکوراسیونی سازگار می باشد .

چه نوع بین کابینتی برای کابینت سفید مناسب می باشد ؟

به طور کلی در پاسخ به این سوال که چه نوع بین کابینتی برای کابینت سفید مناسب می باشد باید گفت که تمامی بین کابینتی ها با هر رنگ و طرحی در کنار کابینت سفید مناسب می باشد و فضایی متفاوت جذاب و زیبا ایجاد می کنند.به چند مدل از بین کابینتی هایی که در کنار کابینت سفید فضایی زیبا و شکیل ایجاد می کنند اشاره می کنیم :

کاشی بین کابینتی طلایی از جمله بین کابینتی هایی می باشد که بیشتر در کنار رنگ سفید و قهوه ای به کار برده می شود و ترکیب بین کابینتی طلایی با رنگ سفید کابینت ها ، فضایی زیبا ، لاکچری و لوکس طراحی می کنند که همیشه تازگی و مدرن بودن را حفظ می کند . رنگ طلایی همیشه نماد ارزش و گران بهایی را دارد و به همین خاطر هیچ وقت دمده نمی شود و فضایی شاد و زیبا فراهم می نماید.

بین کابینتی زرشکی ، قرمز و قهوه ای در کنار کابینت سفید فضایی جذاب با ترکیب رنگ منحصر به فرد ایجاد می کند و فضای آشپزخانه را از یکنواختی و سادگی در می آورد  و محیطی شیک و زیبا ایجاد می کند .

بین کابینتی رنگ مشکی برای کابینت سفید موجب ایجاد فضای لاکچری و زیبا می شود . استفاده از این نوع بین کابینتی برای آشپزخانه هایی که فضای بسیار بزرگی دارند و کابینت های سفید در آن کار شده توصیه می شود . رنگ مشکی از جمله رنگ هایی می باشد که قابلیت ترکیب با هر رنگی را ندارد و نمی توان در کنار هر نوع کابینتی به کار برد . اما استفاده از آن در کنار کابینت سفید فضای بسیار زیبا و جذاب را ایجاد می کند.

جهت مشاوره رایگان خرید کاشی بین کابینتی با ما در تماس باشید.