استفاده از انواع کاشی بین کابینتی در آشپزخانه ها باعث می شود تا علاوه بر زیباتر کردن فضا  ، فضای آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد و یا موجب روشنتر شدن محیط شود. کاشی بین کابینتی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و برای هر  محیط و فضایی نوع متناسبی از آن  ها به کار برده می شود . در این میان انواعی از بین کابینتی نیز وجود دارند که با هر محیط و فضایی سازگار می باشند.

کاشی بین کابینتی سفید طلایی از جمله بین کابینتی های پر طرفدار می باشد که هم در محیط های با دکوراسیون تیره به کار برده می شوند و هم در محیط های روشن استفاده می شوند. این کاشی ها هم برای فضا های با کابینت های مات مناسب می باشند و هم برای دکوراسون شفاف و براق. به طور کلی این نوع کاشی به دلیل رنگ روشن و زیبایی که دارد در هر محیط با هر دکوراسیونی به کار برده شود ، زیبایی و جذابیت را برای آن محیط و فضا ایجاد می نماید.

اهمیت انتخاب کاشی بین کابینتی برای آشپزخانه

کاشی های بین کابینتی تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون آشپزخانه ها دارند. تنوع زیاد در طرح کاشی بین کابینتی انتخاب گسترده ای را برای مشتریان فراهم می کند.انتخاب بین کابینتی برای فضای آشپزخانه از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار می باشد.بنابراین برای زیباتر دیده شدن فضا و ایجاد دکوراسیون جذاب و مدرن  باید دقت کرد تا کاشی های بین کابینتی با رنگ کابینت ها و طرح کابینت ها ست باشند و هماهنگی ایجاد نمایند و یا در غیر این صورت از بین کابینتی هایی همچون کاشی بین کابینتی سفید طلایی استفاده شود که سازگار و هماهنگ با هر فضایی باشند.

کاشی بین کابینتی سفید طلایی به چه کاشی هایی گفته می شود ؟

از جدید ترین نوع بین کابینتی ها می باشد که آمیزه ای از رنگ سفید و طلایی می باشند.این بین کابینتی ها طرح های زیادی دارند و از جمله محبوب ترین نوع کاشی های بین کابینتی به شمار می روند . ترکیب رنگ طلایی با رنگ سفید در این کاشی ها موجب لوکس شدن کاشی می شود و برای فضاهای مدرن و شیک بهترین انتخاب می باشند.

ویژگی کاشی بین کابینتی سفید طلایی

  • قابلیت سازگاری با هر دکوراسیونی
  • قابلیت شستشویی
  • بزرگتر جلوه دادن محیط به دلیل رنگ روشن
  • داشتن طرح های متنوع
  • مقاوم در برابر حرارت و ضربه
  • عدم نیاز به بندکشی

علت محبوبیت کاشی بین کابینتی سفید طلایی

کاشی بین کابینتی سفید طلایی از جمله پر طرفدارترین و پرفروش ترین بین کابینتی ها می باشد که هر نوع سلیقه ای را در بر می گیرد و ترکیبی از رنگ سفید و طلایی می باشد.از دلایل محبوبیت آن ها قابلیت ترکیب با هر طیف رنگی می باشد.علاوه بر این براق بودن این نوع از کاشی ها نمایی آینه مانند به آن ها میبخشد در نتیجه موجب زیبایی جلوه ی کار می شود.

رنگ این نوع از بین کابینتی ها از جمله ی رنگ هایی می باشند که هیچ وقت کهنه و دمده نمی شوند و می تواند سال های سال دکوراسیون آشپزخانه را لوکس و مجلل و با شکوه جلوه دهند و فضای خانه را دلبازتر نمایند و گرما و نور را به فضای داخلی ببخشند بدون اینکه خراب شوند و یا از مد بیافتند.رنگ طلایی همیشه رنگی بوده است که از آن به عنوان نماد ارزش و بها و گران قیمتی به کار برده می شود و ترکیب آن با رنگ سفید که نماد آرامش و پاکی و زیبایی می باشد جذابیت زیادی ایجاد می کند و هر نوع فضای مرده و دلگیری را زنده و شاداب می نماید.

از دیگر موارد محبوبیت این کاشی ها ، قابلیت شست و شویی و نظافت راحت آن ها می باشد.  به راحتی و به کمک مواد شوینده و دستمال  مرطوب و … پاک و تمییز می شوند و تغییر رنگ در آن ها حاصل نمی شود و بسیار مقاوم و با دوام می باشند و حرارت ناشی از پخت و پز آسیبی به آن ها وارد نمی کند.وجود طرح های متنوع با رنگ سفید و طلایی این امکان را ایجاد می کند که بتوان آن ها را با کاشی ها و کابینت ها و طرح های آن ها ست کرد و فضای دلخواه را ایجاد نمود.

از جمله مهمترین ویژگی های که کاشی بین کابینتی دارند کالیبره بودن آن ها و عدم نیاز به بندکشی در آن ها می باشد. این نوع از بین کابینتی ها به وسیله ی چسب کاشی به راحتی نصب می شوند و در نصب آن ها هیچ نوع به هم ریختگی و کثیف کاری ایجاد نمی شود.بدون بندکشی فضای یکدست و زیبایی را فراهم می نماید .

کاربرد کاشی بین کابینتی سفید طلایی

کاشی بین کابینتی سفید طلایی به طور کلی می تواند در هر فضایی با هر نوع ترکیب رنگی به کار برده شود و با محیط  سازگاری پیدا کند.اما بیشترین کاربرد آن در محیط های با دکوراسیون تیره از قبیل کابینت های تیره رنگ یا محیط های با نور کم و همچنین آشپزخانه های کوچک می باشد، زیرا استفاده از آن ها در این نوع محیط ها به علت منعکس کردن نور باعث روشن شدن فضا های تاریک و خارج کردن محیط از تیرگی و دلباز تر شدن آن ها می شود و همچنین موجب بزرگتر دیده شدن فضا می شود. اما با این وجود ، در آشپزخانه های لوکس با دکوراسیون سفید طلایی نیز زیاد به کار برده می شود زیرا موجب لاکچری و لوکس شدن چنین آشپزخانه هایی می شود . به طور کلی باید این گونه گفت که بیشترین کاربرد در مکان های می باشد که مدرن و لاکچری بودن اهمیت زیادی داشته باشد.