کاشی شیشه ای بهینا تایل

تعریف کاشی شیشه ای بهینا تایل به زبان ساده، یعنی کاشی ای که از جنس شیشه تولید شده است. در واقع این نوع کاشی، از قطعات کوچک شیشه، که با یک توری به هم متصل می شوند، تشکیل شده است. که در سایزها و رنگهای مختلف با چیدمان متنوع طراحی و تولید می شود. این نوع کاشی ها در واقع یک محصول و متریال جدیدی در صنعت ساختمان به شمار می روند. و به عبارتی می توان این نوع کاشی ها را نسل جدیدی از دیوارپوش های دکوراتیو نام گذاری کرد.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

کاشی بین کابینتی

بهینا تایل تولید کننده کاشی دکوری در ایران

با توجه به پیشرفت علم و صنعت و نوآوری، در صنعت ساختمان و متقابلا درخواست اقشاری از جامعه که همیشه بدنبال محصولات جدید و شیک هستند. تا خانه و دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند. تا خود و اطرافیان از زندگی لذت ببرند. لذا کارشناسان مربوطه دست بکار شده اند. و با تلفیق صنعت و هنر، این نوع کاشی را تولید و عرضه بازار نمودند. این محصول متناسب با فضاها و سلیقه های مختلف مشتریان و معماران عزیز تولید می شود.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

ویژگی های منحصر به فرد کاشی شیشه ای

 • ۱۰۰% قابل شستشو (بعد از بندکشی می توانید با هر مواد شوینده ای نظافت کنید)
 • بدون محدودیت در رنگبندی ( تنها کاشی دکوری که هیچ محدودیتی در تولید رنگ ندارد مشروط بر اینکه شما از یک واحد تولیدی خریداری کنید مانند مجموعه بهینا تایل)
 • بسیار جذاب و چشم نواز (ذات شیشه یک براقیت و انعکاس نور دارد حال شما این را با رنگ های جذاب ترکیب کنید، قطعا خروجی کار ۱۰۰ مرتبه شیک و دلربا می شود )
 •  ثبات رنگ، تضمینی و دائمی (این نوع کاشی تغییر رنگ ندارد و تا زمان تخریب مثل روز اول اجرا می ماند و ماندگاری و طول عمر بسیار بالایی دارند)
 • تحمل و مقاومت بالای حرارت (در فرایند تولید محصول چون بعداز برشکاری شیشه ، قطعات به کوره رفته و حدودا ۶۰۰ الی ۸۰۰ درجه سانتیگراد را تحمل می کنند. پس برای استفاده از این محصول در پشت گاز بعنوان بین کابینتی هیچ جای نگرانی نیست. چون حداکثر دمای پشت گاز در آشپزخانه بین ۶۰ الی ۱۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود)
کاشی بین کابینت

بهینا تایل تولید کننده کاشی دکوری در ایران

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

مشخصات فنی کاشی شیشه ای بهینا تایل

۱) ابعاد کاشی های بهینا تابل

محصولات ما، در قالبهای مختلف تولید می شود. و همه قالبها عموما در سایزهای ۳۰*۳۰ یا ۳۰*۳۲٫۵ تولید و روانه بازار می شود. و هر متر مربع با ابعاد ذکر شده از ۱۱ کاشی شیشه ای تشکیل می شود. و معمولا در چیدمان قطعات در صورتیکه قالب کاشی ها بصورت مربعی شکل باشند. عملا سایز و ابعاد کاشی های تولید شده هم ۳۰*۳۰ خواهد بود. ولی چنانچه که قالب کاشی ها بصورت آجر چینی یا حالت نرو ماده گی باشند. عملا سایز و ابعاد کاشی هم بسته به طراحی قالب از ۳۲٫۵ الی ۳۸ سانتیمتر متغییر خواهد بود. که این شرایط استاندارد جهانی این صنعت است.

و اما قالب های کاشی شیشه ای بهینا تایل نیز از این استاندارد جهانی سود می برد و تمامی قالبهای این برند نیز ۳۰*۳۰ و یا ۳۰*۳۲٫۵ یا ۳۲٫۵*۳۲٫۵ هستند.

۲) ابعاد و قطعات تشکیل دهنده کاشی های بهینا تایل

حداقل سایز سلولهای کاشی شیشه ای یا گلس موزائیک (Glass mosaic) ، از پیکسل های ۱٫۵*۱٫۵ سانتیمتر شروع می شود.
و می تواند در سایزهای مختلف بسته به نوع طراحی و شرایط آن واحد تولیدی متغییر باشد. سلولهای محصولات بهینا تایل در سایز های زیر تولید و روانه بازار می گردد.

 • ۲٫۵*۲٫۵
 • ۵*۲٫۵
 • ۵*۵
 • ۱٫۵*۵
 • ۱٫۵*۷٫۵
 • ۱٫۵*۱۰
 • ۱٫۵*۱۵
 • ۳*۱۵
 • ۱۰*۵
 • ۱۰*۱۰

۳) ضخامت کاشی های بهینا تایل

استاندارد و شرایط تولیدی های بزرگ و کوچک این صنعت چنین است: که از شیشه های با ضخامت ۴ الی ۹ میلیمتری برای تولید کاشی شیشه ای به نسبت نیاز  کاربرد آن کاشی طراحی و تولید می شود.

کلیه محصولات بهینا تایل با ضخامت ۵ و ۶ میلیمتر تولید و روانه بازار می گردد.

۴) ابعاد کارتن کاشی های بهینا تایل

هر متر مربع از ۱۱ کاشی تشکیل شده است و هر کارتن حاوی ۱ متر مربع کاشی است، هر پالت ۹۰ الی ۹۹ مترمربع است که از ۹ ستون و ۱۰ الی ۱۱ سطر تشکیل شده است.

۳۳*۳۳*۱۰ (طول* عرض*ارتفاع) و در ضمن جهت محافظت و جلوگیری از آسیب دیدگی کاشی شیشه ای از فوم ۲ میلیمتری استفاده می شود. تا در حمل و نقل دچار  آسیب نشود. و لازم بذکر است بهینا تایل از کارتن استاندارد ۵ لایه درجه ۱ جهت بسته بندی استفاده می کند.

کاشی شیشه ای

۵) وزن کاشی های بهینا تایل

وزن هر کاشی ۱ الی ۱٫۱۰۰ کیلو گرم و حدودا ۱۱ الی ۱۲٫۱ کیلو گرم در هر مترمربع می باشد. و هر متر مربع با کارتن و بسته بندی ۱۲٫۷ الی ۱۳٫۴ کیلوگرم می باشد. و این نوسان و تغییرات مربوط به متریال و ضخامت کاشی می باشد.

مصارف کاشی شیشه ای

مصارف این کاشی در بازار بیشتر بنام کاشی بین کابینتی معروف شده است. که این مسئله ناشی از اطلاعات کم فروشندگان است. این محصول را فقط بعنوان کاشی بین کابینتی یا مابین کابینت تبلیغات و فروش می کنند. و علت آن مشخص است. چون اکثرا محصولات وارداتی را فروش می کنند. و در شرایط فعلی، گرانی و تورم کاشی های شیشه ای مصارف کمتری خواهند داشت. آن هم بدلیل گرانی این کاشی لوکس خواهد بود. در صورتیکه کاشی شیشه ای مصارف بسیار زیادی دارد. که در این بخش می خواهیم به مصارف کاشی شیشه ای یا گلس موزائیک (Glass Mosaic) بپردازیم.

البته بهینا تایل مسئله گرانی این کاشی لوکس را به دلیل تولید داخلی بودن محصولاتش مرتفع کرده است. شما مشتریان عزیز می توانید. از طریق این سایت فروشگاهی کاشی مد نظر خود را سفارش و خریداری نمایید.

ضمنا این شرکت تمام توان خود را بکار برده است تا کالا و کاشی لوکس با کیفیت و ۱۰۰% تضمینی و قابل رقایت با کالای وارداتی تهیه و تولید نماید. تولیدات بهینا تایل، دقیقا مشابه با محصولات همتراز خارجی خود است. و هیچ تفاوتی با کالای همتراز خارجی خود ندارد.

۱) مصارف کاشی شیشه ای در سرویس بهداشتی و حمام

این محصولات امروزه در سرویس و حمام بصورت کامل یا بصورت ترکیبی با کاشی و سرامیک و سنگ استفاده می شود. در مقایسه با کاشی و سرامیک معمولی دارای تنوع رنگی بالا می باشد. فقط کافیست یک ایده و نبوغ هنری داشته باشید. تا آنچه را که می خواهید را براحتی تصور یا در ذهن خود چیدمان کنید.

کاشی شیشه ای

برای استفاده در حمام و سرویس بهداشتی کافیست که شما قبل از خرید ذهینت خود را در روی کاغذ آورده و یادداشت کوچکی برای خود داشته باشید. تا براحتی با ترکیب کاشی شیشه ای با سرامیک و لوازم دکوری و یا روشوئی مد نظر خود را انتخاب کنید. قرار است با ساده ترین راه و طراحی شیک، رنگ محیط و لوازم را با هم ست کرده و با تصمیم نهایی، به خرید رفته و تدارک لازم برای تغییرات و بازسازی را انجام دهید. و دراین داستان شما یک مقدار باید ایده و خلاقیت داشته باشید تا خروجی کار آن باشد که شما می خواهید.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

کاشی شیشه ای

با کمال احترام به اساتید طراحی داخلی و معماران و دکوراسیون داخلی، که آثار ماندگار و فخرآوری را در این مرز وبوم خلق کرده اند. تمام این عزیزان سوای سواد و اخذ مدارک آکادمیک، دارای ذهن خلاق و دارای ایده هستند. پس من و شما اگر اهل و مطالعه و کتاب باشیم. و این ذوق هنری را داشته باشیم. میتوانیم محیط پیرامون خود را با ساده ترین راه ها تغییر بدیم و با کمترین هزینه ممکن دکوراسیون داخلی خود را بهتر جلوه بدیم. فقط کافیست که بخواهیم.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

۲) مصارف کاشی شیشه ای در سونا – جکوزی – استخر

یکی از محیط هایی که می توان از این محصول استفاده کرد، محیط های استخری و سونا جکوزی و سالن های ماساژ هستند. شیشه ذاتا شفاف است و این شفافیت در زیر آب دو چندان می شود. بنابراین در امکان لوکس و محیطهای شخصی برای بالا بردن شکوه و زیبایی محیط می توان در استخر، سونا و جکوزی استفاده کرد. اگر بخواهیم فقط فضاهای خاصی را درنظر بگیریم. میتوانیم تمام محیط را از کاشی استخری استفاده نماییم. و در ستون ها و سکو ها و دیوارها و کف، بعبارتی در فضاهایی که بسیار چشم گیر و در دید هستند را با کاشی شیشه ای اجرا کنیم تا جلوه خاصی را به محیط بدیم.

کاشی شیشه ای

این جلوه خاص را نیز می توان با رنگهای خاصی که نشان دهنده خاص بودن وشکوه و جلا هستند طراحی و اجرا کرد. همانند رنگ طلایی و ترکیب رنگهای طلایی با رنگهای گرم دیگر

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

در مدلهای پیکسلی میتوان طرحها و تصاویر دلخواه را نیز براحتی تولید و اجرا کرد.

کاشی شیشه ای

همانطوریکه در تصاویر هم مشهود است رنگ طلایی از رنگهای خاص و چشم نوازی است که در تمام لوازم منزل، من جمله کاشی شیشه ای هم می توان استفاده کرد. بهینا تایل، توانایی این را دارد که در تم های مختلف طلایی برای شما مشتریان گرامی محصولی لوکس و دلخواه را تولید نماید.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

کاشی بین کابینتی

بهینا تایل تولید کننده کاشی دکوری در ایران

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

۳) مصارف کاشی شیشه ای در لابی ساختمان های تجاری و مسکونی لوکس

اگر رنگ و طرح کاشی درست انتخاب شود قطعا در فضاهایی همچون لابی مجتمع های مسکونی و هتل ها می تواند کاربرد فراوانی داشته باشد. اگر هارمونی فضای مد نظر ما با کاشی شیشه ای تناسب داشته باشد قطعا فضای لوکس و دلنشینی خواهیم داشت. خواه این فضا تجاری، خواه این فضا مسکونی باشد. مهم انتخاب رنگ و ایجاد تناسب بین طرح ها و متریالهای استفاده شده در محیط هستند. با رعایت این موضوع خروجی فوق العاده جذابی خواهیم داشت.

کاشی شیشه ای

بهینا تایل تولید کننده تخصصی کاشی دکوری و بین کابینتی در ایران

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

۴) مصارف کاشی شیشه ای در بین کابینت

رایجترین فضایی که امروز در ایران از این محصول استفاده می شود. فضای بین کابینتی یا مابین کابینت در آشپزخانه است. امروزه با تنوع سبک های متفاوت معماری و با توجه به اینکه آشپزخانه و کابینت را می توان در چندین سبک مختلف طراحی کرد. با این وجود از محصولات بهینا تایل که تولید کننده کاشی شیشه ای و کاشی سنگی است. براحتی میتوان در هر نوع سبک از معماری طراحی شده برای فضای آشپزخانه و کابینت استفاده کرد.

امروزه سازندگان محترم بدلیل اطلاع از تنوع کاشی بین کابینتی دیگر خودشان را درگیر انتخاب کاشی آشپزخانه و بین کابینت نمی کنند. چرا که بدلیل نصب سریع و روکار این محصولات روی کاشی و هر سطح صاف دیگر نیازی نیست. که هزینه زیادی انجام دهند. و کارفرما بعد از تحویل واحد با سیلقه خود کاشی مد نظر خود را با تطبیق رنگ کابینت خود انتخاب و خریداری میکند.

کاشی شیشه ای

بهینا تایل تولید کننده کاشی بین کابینتی در ایران

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

۵) مصارف کاشی شیشه ای در ستون های مراکز تجاری و مسکونی

هر فضایی که نیاز به جلوه و شکوه داشته باشد. می توان از رنگهای متنوع و چشم نواز گلس موزائیک (Glass Mosaic) در جهت بالا بردن شکوه و اقتدار آن فضای تجاری یا مسکونی استفاده کرد. بخصوص استفاده از رنگ طلایی در چنین فضاهایی پیشنهاد و مود توجه قرار می گیرد.

۶) مصارف کاشی شیشه ای در ایستگاه آسانسور

این محصول دکوراتیو در کابین و ایستگاه آسنسور واحد های آپارتمانی قابل استفاده است.

۷) مصارف کاشی شیشه ای در سر در و ستون های فروشگاههای داخل مراکز تجاری و پاساژها

امروزه روی دیوار و ستون بین دو فروشگاه تجاری در مجتمع های خرید و پاساژها می توانیم. جهت ست شدن و استفاده از سیستم جذب و نشان دادن فضای لوکس و بی نظیر از متریالهایی چون ترمو وود و انواع کاشی های لوکس استفاده کرد. که نوع طرح و رنگ انتخابی کارفرما بستگی به سبک طراحی دارد که از چه نوع متریالی استفاده نماید. ولی پیشنهاد ما برای چنین فضاهایی استفاده از این محصول می باشد. چرا که دارای تنوع بسیار زیاد است. و قابلیت ماندگاری رنگ دایمی دارد و از بابت تخریب و آسیب در چنین فضایی کمترین آسیب را در دراز مدت خواهد دید.

۸) مصارف کاشی شیشه ای در آب نماهای داخلی و فضای باز

بدلیل براقیت و چشم نوازی رنگها در آبنما نیز میتوان استفاده کرد. چون کاشی شیشه ای زیر نور و زیر آب جلوه و زیبایی خاص خودش را دارد. که جملات از توصیف آن عاجزند.

سفارشی سازی کاشی شیشه ای در بهینا تایل

بهینا تایل این امکان را به مشتریان خود می دهد. تا کاشی شیشه ای مد نظر و دلخواه خود را به کمک ما طراحی و خرید نماید. فقط این مسئله را باید در نظر داشت. که مشتریان عزیز در قالب های رایج و روتین شرکت می توانند. رنگ دلخواه خود را پیاده کنند و سفارش دهند. و شرکت بهینا تایل در کمترین زمان ممکن و بدون اجرات اضافی این سفارش را تولید و ارسال می کند.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

کاشی بین کابینتی

بهینا تایل تولید کننده کاشی دکوری (فروش بصورت عمده و خرده)

دغدغه مشتریان
 1. دغدغه خرید و انتخاب کاشی شیشه ای چیست؟
 2. آیا قیمت کاشی مد نظر شما با جیب شما سازگار نیست؟
 3. آیا رنگ دلخواه شما در بازار نیست؟
 4. آیا نیاز به تغییرات جزئی در قطعات کاشی میتواند کاشی مورد پسند شما شود.؟
 5. آیا چیدمانی را پسند کردین. ولی یک رنگ و یک تم خاصی در یک کاشی دیگری هست. که مورد پسند شماست و در شرکت یا فروشگاه دیگری است؟
 6. آیا محصولی را انتخاب و پسند کردین که امروز بدلیل تحریم واردات انجام نمی شود؟
 7. آیا طرح یا ایده ای در ذهن خودتان دارید و دنبال کسی یا تولید کننده ای هستید؟ یا آرزوی چیدمان آن طرح در فضای بین کابینت یا… دارید

پاسخ تمام سئوالات شما در بهینا تایل است. کافیست که با بهینا تایل مشاوره کنید و به رویای دلخواه خود برسید.

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید

عوامل موثر در خرید کاشی شیشه ای
 1. قیمت محصولات بهینا تایل : قیمت در بازار امروز حرف اول را برای تمامی قشرها می زند. پس مطمئن باشید بهینا تایل کمترین قیمت بازار را برای شما عرضه و تولید می کند. کافیست که یک دور کوچک در بازار بزنید. و قیمت کالاهای موجود بازار در دست شما باشد تا با اطمینان از پله اول عبور کنید.
 2. کیفیت محصولات بهینا تایل : بهینا تایل مفتخر است به تولید این محصول که نسبت به توان و شرایط تولید خود کالای ۱۰۰% همتراز و ۱۰۰% مشابه خارجی را تولید می کند. چون مدیریت و تیم فنی و طراحی،با عملکرد خود این اطمینان را به کارشناسان این امر داده است. و در جلسات متعدد از زیر ذربین همکاران مجرب و صاحب نظر گذشته است. پس براحتی شما از پله دوم نیز عبور کردید.
 3. کمیت محصولات بهینا تایل : امروز توانایی صادرات به کشورهای منطقه را دارد. و از این نظر برای ما حایز اهمییت است. که برند نوپای بهینا تایل سریعا رشد و دارای مشتریان خارجی باشد. پس شما همکار و مصرف کننده عزیز هیچ نگرانی از خرید این کاشی لوکس و دکوری نداشته باشید. پس نگران پله سوم نیز نباشید.
 4. صداقت و نحوه برخورد کارشناسان فروش : شما اگر در امری که تخصص نداشته باشید. دنبال یک شخص امین و صادق می گردید. تا به شما اطلاعات جامع و صادقانه بدهد تا در روند تصمیم گیری شما دخیل باشد. و این امر برای شما جهت انتخاب این محصول در بهینا تایل میسر است. بنابراین با ارتباط ساده با واحد فروش و کارشناسان فروش بهینا تایل، شما خواهید دید. که با راهنمایی دقیق و ساده به خواسته خود می رسید. پس در صورتیکه پله چهارم را رد کردید الان وقت خرید است. مبارک است انشاالله و خداوند به هر دو طرف خیر و برکت عطا کند.
قیمت کاشی شیشه ای :

قیمت محصولات ما نسبت به کاشی های معمولی و لعابی و کوتینیگ تولید داخل و وارداتی بیشتر است. عامل اصلی بالا بودن قیمت این است که نحوه تولید و فراوری این نوع کاشی ها زمان بر و پرهزینه است.

عوامل موثر بر قیمت کاشی شیشه ای :

۱) نحوه تولید و فرآوری کاشی شیشه ای

 در واقع ترکیب و تلفیق صنعت و هنر است. یعنی در تولید کاشی شیشه ای بجز ابزار آلات و تجهیزات صنعتی که بسیار پر هزینه و گران هستند. هنر و ذوق هنری هم دخیل است تا خروجی کار تبدیل به یک کاشی دکوری و تزئینی شود.

۲) استفاده از رنگ و مواد اولیه بسیار گران در تولید کاشی شیشه ای

کاشی شیشه ای بدلیل اینکه  از شیشه تشکیل شده است. از رنگهای کوره ای و خاص و گران در تولید این محصول استفاده میشود. که باعث افزایش قیمت این کالا می شود.

کاشی شیشه ای

۳) مصارف کمتر کاشی شیشه ای نسبت به کاشی معمولی

خاص بودن این محصول، دلیل دیگری است که مصارف کمتری نسبت به کاشی های معمولی و لعابی داشته باشد. بعنوان مثال، شما اگر یک واحد ۱۵۰متری داشته باشید. قطعا به همین متراژ و حتی بیشتر کاشی و سرامیک کف و دیوار تهیه و خریداری خواهید کرد. در صورتیکه اگر یک فضای خاص مثل بین کابینت (فضای بین کابینت دیواری و کابینت زمینی که ارتفاع۶۰ سانتی است ) یا ستون و… در نظر بگیرید که از کاشی شیشه ای استفاده کنید. قطعا متراژ خرید شما بین ۲ الی ۱۵ متر مربع نخواهد شد. غالبا اگر شما بخواهید. که این فضا را با دیوار پوش خاصی تزئین کنید از کاشی شیشه ای استفاده می کنید. تا جلوه و شکوه خاصی با کمترین هزینه ممکن به دکوراسیون منزل خود داده باشید.

۴) وارداتی بودن کاشی شیشه ای

کشور ما چون این صنعت را نداشته و بصورت حرفه ای نتوانسه از این صنعت بهره ببرد. در چند سال اخیر فقط واردات این کالا انجام شده است. و الان نیز بدلیل نوسانات و افزایش تعرفه گمرکی باعث افزایش قیمت کاشی دکوری شده است.

قیمت کاشی شیشه ای بهینا تایل

امروز در شرایط موجود اقتصادی که در کشور حاکم است، قیمت حرف اول را برای همه اقشار جامعه می زند. بهینا تایل مفتخر است با توجه به شرایط موجود در کشور این محصول و کاشی بین کابینتی همتراز با کالای خارجی تولید کرده است و قیمت کاشی شیشه ای بهینا تایل حدودا ۴۰*الی ۶۰ درصد زیر قیمت محصولات وارداتی می باشد. همچنین شرکت با ارایه قیمت کاشی شیشه ای بهینا تایل در داخل سایت از تخلف و گرانفرشی جلوگیری می کند. مجموعه بهینا تایل با راه اندازی سایت و فروشگاه آنلاین این امکان را به مشتریان خود می دهد تا از کل ایران دسترسی و خرید به محصولات را داشته باشید.

ما سعی کرده ایم حداکثر توان خود را در کیفیت گذاشته و با حداقل ترین سود وارد بازار شویم. تا مشتریان بیشتری بتوانند از محصولات بهینا تایل استفاده نمایند. هرچند ما میدانیم محصولات ما لوکس و گران هستند. ولی ما در نظر داریم تا محصولاتمان در کل ایران با حاشیه سود مطمئن بدست مشتریان عزیزمان برسد.

لطفا قبل از خرید، حتما سایت های مربوط به کاشی بین کابینتی را بازدید کنید. تا از قیمت ها مطلع شوید.

انتخاب با شما…..!!!

  لینک اینستاگرام کاشی بهینا تایل

محصولات و فروشگاه ما رو اینجا ببینید