Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/behinatile/public_html/ar/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2253

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/behinatile/public_html/ar/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2257

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/behinatile/public_html/ar/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3163
نصيحة قبل الشراء – بين الخزائن بهینا

بزرگترین مشکل مشتریان در انتخاب ما بین کابینت

متاسفانه اکثر مشتریان و مخاطبان در انتخاب مابین کابینت خود ، که با طیف وسیعی از رنگها و طرحها و سایزهای مختلف ما روبرو میشوند این است که با اینکه انتخاب بسیار راحت است ولی نمی دانند که چگونه از بین این همه کد، کدی را انتخاب کنند که بسیار زیبا و کاملا رنگها باهم هماهنگ باشد. که ما میخواهیم دراین سایت تخصصی مابین کابینت برای شما در چند سطر خلاصه وار این مشکل رو حل کنیم.

امروزه اکثر طراحان و کابینت کاران در اجرای طرحهای خود از رنگهای روشن مثل سفید، کرم، بژ و…. استفاده میکنند که این مسئله بسیار جالب است که بدانید انتخاب مابین کابینت این نوع رنگها را میشه گفت هم سخت کرده و هم راحت، تعجب نکنید از این تناقض..! چون برای رنگ کابینت روشن ، تنوع بسیار زیادی از رنگها و طرحها را میشود در خود همین سایت دید که بسیار راحت با کابینت شما ست خواهد و همین مسئله کار را سخت میکند که از بین این همه تنوع چه باید کرد و چطور میشود یک انتخاب مناسب داشت.

راهکار

حال اگر در چنین شرایطی قرار گرفته اید ما به شما پیشنهاد میکنیم که با کمی تامل و جواب دادن به چند سئوال ما، خودتان متوجه جواب ویا شاه کلید اصلی انتخابتان خواهید شد.
با فرض اینکه کابینت شما سفید باشد…. و شما در بین این همه انتخاب و تنوع مانده اید که چه کنید..!…؟
سؤال؟

  • ستهای یخچال و فریز شما چه رنگی است..؟
  • گاز و هود و ماکرو دستگیرهای دربهایتان چه رنگی است..؟
  • شیرآلات و ماشین لباس شویی و ظرف شویی چه رنگی است..؟

پس از سئوالات ما شما بایستی به این نکته پی ببرید که محیط را هیچ وقت از یاد نبرید و رنگهای بعدی را بایستی با توجه به محیط انتخاب و اضافه کرد تا هارمونی محیط حفظ شود.

جواب:
با فرض اینکه جواب شما برای تمامی سئوالات ما رنگ سیلور یا نقره ای باشد ادامه میدهیم.

  • خوب حال یک رنگ برای رنگ سفید محیط مان اضافه شد. و شما براحتی میتوانید با همین رنگ کار را تمام کنید.. یعنی میتوانید از کدهای رنگی که از رنگ نقره ای تک رنگ یا ترکیب سفید و نقره ای تشکیل شده اند استفاده کنید و به همین راحتی انتخاب تمام میشود.
  • ولی اگر میخواهید که از رنگ سفید که رنگ خنثی است و رنگ نقره ای که یک نوع رنگ سرد به حساب میاید فاصله بگیرد شرایط فرق کرد.. چرا که انتخاب یک مقدار پیچیده میشود ولی بازهم براحتی ما این مسئله را هم حل خواهیم کرد.
    حال برای انتخاب یک رنگ دلباز و یا بعبارتی یک رنگ دلخواه خود را به این دو رنگ اول خنثی وسردتان اضاقه کنید تا با آشپزخانه شاد و روح بخش و باکلاس روبرو شوید.. مثلا من به رنگ بسیار با کلاس فیروزه ای علاقمندم و این رنگ رو به کار و انتخابم اضافه میکنم که محدویت رنگی و طرحی بسیار کمی هم دارد و کار انتخاب ما بین کابینت من به همین راحتی تمام میشود… شما هم به همین راحتی میتوانید صاحب ما بین کابینت شیک و با کلاس شوید.